freepoint

Internet doma
jednoduše a za skvělou cenu

Sdílené připojení pro domácnosti s neveřejnou IP adresou poskytujeme pod značkou Freepoint již od roku 2005. Za tu dobu se charakter služby zásadně změnil. Co však zůstalo proti roku 2005 téměř beze změny, je cena.

Původně hodně samoobslužná služba bez rozsáhlejší servisní podpory je nyní v portfoliu naší firmy určeném pro domácnosti již spíše prémiovou značkou.

Dohledové a kontaktní centrum poskytuje podporu a poradenství denně od 7:00 do 20:00 hodin. Efektivní organizace technického oddělení zásadně zkrátila reakční lhůty pro vzdálené zásahy i výjezdy. Také technické parametry služby jsou zásadně jinde. Z rychlostního limitu 2Mbps, který byl v době vzniku služby nastaven ve srovnání s konkurencí velmi vysoko, vzrostla současná maximální rychlost v lokalitách připojených na optických trasách na 100 Mbps.

Od května roku 2015 jsme službu Freepoint rozšířili také o výhodné tarify pro mobilní volání a prvky, které výrazně pomáhají řešení bezpečnosti internetu v domácnostech. Freepoint - internet bezpečně.

www.freepoint.cz

VYHODNYNET.CZ

INTERNET
99 KČ MĚSÍČNĚ

Jde o nejmladší službu v portfoliu společnosti DAT, do nabídky byla začleněna v listopadu roku 2013. Za velmi příznivou cenu mohou získat zájemci ve vybraných lokalitách sdílené připojení ve dvou variantách, a to s rychlostním limitem 3 Mbps nebo 6 Mbps.

Služba je dostupná ve 14 obcích na Uherskohradišťsku, Zlínsku a Hodonínsku, kde dáváme k dispozici nevyužitou kapacitu sítě. Narozdíl od služby Freepoint je služba VYHODNYNET.CZ určena spíš uživatelům, kteří si dokáží sami zajistit základní servis.

Linka podpory této služby je dostupná pouze v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin. Změny nastavení či platebních podmínek jsou mírně zpoplatněny. Pravdou však zůstává, že kdo si dokáže pohlídat poměrně jednoduchá pravidla používání služby, může za připojení opravdu ušetřit.

www.vyhodnynet.cz